• معمای جالب کرایه هتل

  شخصی مدت هفت شب در مهمانخانه ای منزل می کند و چون پول نقد برای پرداخت کرایه هتل را ندارد، قرار می گذارد از هفت حلقه بهم پیوسته طلا که به همراه دارد ، هر شب یکی از آنها را به جای کرایه به هتلدار بپردازد اما می خواهد بیش از یک بار آن حلقه ها را از هم نگسلد.

 • بازی آنلاین سرباز کوچک

  توضیحات بازی آنلاین سرباز کوچک: باید به جنگ با دشمنان مشغول شوید.هلیکوپتر ها و نیروهای پیاده و ماشین های جنگی زیادی از همه جهت به سمت شما شلیک می کنند. در ابتدای بازی سلاح های غیر پیشرفته و ساده وجود داره ولی با پیشروی مراحل مختلف و کسب امتیاز در حین راه سلاح های پیشرفته تر و جدیدتری را از زمین برداشته و استفاده کنید البته بعضی از این سلاح ها دارای محدودیتی هستند و تا زمان و تعداد ضربات مشخصی قادر به استفاده از آن ها هستید.این نوع ماشین ها دارای مقاومت و قدرت زیادی هستند. دستورالعمل بازی : «A» به سمت چپ و «D» به سمت راست حرکت کنید.«S» نشستن و شلیک به پایین.«W» شلیک به بالا.«J»شلیک.«L» نارنجک. «K» پریدن. (برای سوار شدن ماشین های جنگی روی کلید K کلیک کنید.)

 • بازی آنلاین راننده برتر

  توضیحات بازی آنلاین راننده برتر: در این بازی مهیج با استفاده از کلید های جهت نما ماشین را در محل مشخص شده پارک کنید.مواظب باشید به اطراف خیابان و ماشین های دیگر برخورد نکنید.

 • ۷ بازی فکری برای باهوش‌تر شدن

  انجام دادن برخی بازی‌ها، می‌تواند قدرت فکری شما را تا ۷۸ درصد بالا ببرد. با این هفت بازی مغزی یا بازی فکری قدرت جنگندگی روزانه‌ مغزتان را بالاتر ببرید و با تفکر سریع‌تر، واضح‌تر و خلاقانه‌تری باهوش‌تر شوید.

 • بازی آنلاین رالی

  توضیحات بازی آنلاین رالی: توسط کلیدهای جهت نمای کیبورد ماشین را کنترل کرده و با کلید «اسپیس» نیتروژن بزنید.سایر بازی ها را می توانید در بخش سرگرمی سایت جام جم آنلاین قسمت بازی آنلاین مشاهده کنید.

 • بازی آنلاین اسکلت موتورسوار

  توضیحات بازی آنلاین اسکلت موتورسوار: در این بازی شما باید از موانع مختلف عبور کنید تا به مقصد برسید و در طول مسیر سکه ها را بگیرید و هر چه امتیازات شما بالاتر برود می توانید موتور بهتر و نیتروژن بیشتری بخرید. دستورالعمل بازی: با کلیدهای جهت نمای کیبورد حرکت کنید و با X نیتروژن می زنید و با Z پرش کنید.

 • بازی آنلاین پازل تاکسی

  توضیحات بازی آنلاین پازل تاکسی: ابتدا تصویر را خوب نگاه کنید سپس با کلیک بر روی «shffle» تصویر بهم خورده و باید عکس را درست کنید.

 • بازی محلی گاو گوساله

  این بازی کمی شبیه به گل یا پوچ بوده و با تعداد نفرات متفاوتی قابل اجراست. بازی بدین صورت است که ابتدا پنج سنگ کوچک متفاوت یا شیء دیگر که هر کدام سنبل گاو، گوساله، فنگل، پنیر و شاه دراز باشد انتخاب می کنند.

 • بازی آنلاین ماشین پلیس

  توضیجات بازی آنلاین ماشین پلیس: در این بازی با کلیدهای جهت نمای کیبورد بازی کنید. شروع بازی شاید کمی سخت به نظر برسد اما ناامید نشوید.

 • بازی آنلاین عشق ترافیک

  توضیحات بازی آنلاین عشق ترافیک: با کنترل درست چراغ راهنمایی و رانندگی و سبز و قرمز کردن به موقع آن از برخورد ماشین ها به هم جلوگیری کنید. با ماوس بازی کنید. برای تغییر رنگ چراغ روی آن کلیک کنید.

 • بازی آنلاین تک مرحله ای

  توضیحات بازی آنلاین تک مرحله ای: این بازی شاید عجیب ترین بازی ای باشد که تا به حال دیده باشید! این بازی به ظاهر فقط یک مرحله دارد اما هر بار که آن را تمام می کنید قوانین بازی عوض می شود و نحوه رد کردن مرحله پیچیده تر می شود. پس هر بار باید نحوه فکر کردنتان را عوض کنید تا بتوانید به مرحله ی بعد بروید.با کلیدهای جهت نمای کیبورد بازی کنید.

 • بازی آنلاین پازل

  توضیحات بازی آنلاین پازل: با چرخاندن لوله ها یک راهی درست کنید تا آب بتواند به انتهای لوله برسد. هر وقت احساس کردید راه کامل شده، روی شیر فلکه کلیک کنید، هرچی این کار در زمان کمتری انجام دهید امتیاز بیشتری می گیرید.

 • بازی آنلاین فرار از اژدها

  توضیحات بازی آنلاین فرار از اژدها: در این بازی شما باید از دست اژدها فرار کنید و از روی موانع بپرید. بازی با کلیدهای جهت نمای کیبورد حرکت و با کلیدهای A,D پرش کنید و بجنگید.